Hakkımızda

Hakkımızda

Erben Gümrük Müşavirliği olarak, 3’ü Gümrük Müşaviri, 25’i Gümrük Müşavir Yardımcısı olmak üzere yaklaşık 75 kişilik kadromuzla 30 senedir gümrükleme sektöründe hizmet vermekteyiz.

İş arkadaşlarımızın ortalama çalışma süresi 15 yıla ulaşmıştır. Firmamız prensip olarak stajyer seviyesinde işe alım yaparak kendi bünyesinde kendi kültürü ve doğrularıyla yetiştirdiği iş arkadaşlarıyla hareket etmeyi tercih etmiştir.

Ortalama çalışma süresi 15 yıla çıkan iş arkadaşlarımızın memnuniyeti ve devamlılığı iş ortaklarımıza da yansımıştır. Kurulduğumuz günlerden itibaren aralıksız olarak hizmet verdiğimiz çok sayıda iş ortağımız bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz firmalara müşteri olarak yaklaşmayıp, onların işini kendi işimiz olarak görmemiz, dürüst ve ilkeli yaklaşımımız iş ortaklarımızın devamlılığını ve memnuniyetini artıran diğer etkenlerdir.

ErBenGL olarak Gümrük Müşavirliği hizmetinin dışında, serbest depolama, iç nakliye, antrepo, nakliyat sigortası ve uluslararası nakliye konularında da iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda butik hizmetler verebilmekteyiz.

İhtiyacınızı iletin. Hemen tekliflendirelim.