Kalite Politikası

Kalite Politikası

Hız : ErbenGL, mevcut bilgi ve tecrubesi, kurduğu teknoloji altyapısı ile gümrük sistemlerine online bağlanarak işlemleri gerçekleştirebilmekte, bu sayede müşterilerine en hızlı çözümü sunabilmektedir.

Ürün Mevzuatları, Danışmanlık Hizmetleri : ErbenGL, müşterilerine ürün mevzuatları konusunda reel bilgilendirme yaparak o ürüne ait doğru kota, izin belgesi ve sertifikalar ile gümrük maliyetlerinin hesaplanıp planlanması konusunda ücretsiz danışmanlık yapmaktadır.

Kurumsallık : ErbenGL, 1990 yılından beri biriktirdiği deneyimler, sahip olduğu 70 kişilik konusunda uzman personeli ve ISO 9001:2015 ve ISO 27001:2017 sertifikası ile ispatladığı kalitesini hizmetlerine yansıtmaktadır.

Müşteri Odaklı Sistem : ErbenGL, her zaman müşterilerinin yanlarında olmaya önem vermekte ve kurduğu müşteri temsilciliği sistemi ile her ihtiyacınızda sizlerin yanındadır.

İç ve Dış Nakliye Hizmetleri : Müşteriler tarafından talep edildiğinde ErbenGL tarafından iç ve dış nakliye hizmetleri verilebilmesi ErbenGL’nin sınırsız müşteri memnuniyeti anlayışının bir parçasını oluşturmaktadır.

Web Gümrük Hizmeti : ErbenGL kurduğu interaktif program sayesinde gümrükleme hizmeti verdiği işletmelerinin kendilerine özel şifreleriyle;

• Mevcut işinin sürecini anlık takip edebilmesini

• Muhasebe (cari) hesaplarını izlemesini

• Geçmişteki ithalat ve ihracat evraklarının tümüne ulaşabilmesini sağlamaktadır.

İhtiyacınızı iletin. Hemen tekliflendirelim.